Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Telefon
    HTC Desire HD
    Android Bilgisi
    Süper

Varsayılan Windows 7 Laptop into a Wi-Fi Hotspot (Windows 7 notebook üzerinden kablosuz internet paylaşımı)

Şimdi size windows 7 üzerinden nasıl wifiyi dagıtıp tablet pclerinle yada cep telefonlarınızla baglanacagınızı gösterecegim. Diyelimki kablolu baglantı yaptıgınız bir alandasınız ve tablet pc'yi kablosuz gösteremiyorsunuz yada cep telefonunuz wifi üzerinden kablosuz çekmiyor işte bu program windows 7 makinalarımızı kolayca wifi üzerinden nete baglayacak , denedim tablet pc ve 5800 nokia cep telefonum çok kolay baglandı.

Programın adı Connectify!

Diyelimki wireless özelliğine sahip bir laptopunuz var fakat internete kablolu modemle bağlanıyorsunuz..Aynı zamanda wireless özelliğine sahip bir de telefonunuz var ( E71 vs ) tabii exper easypad tableti es geçmiyoruz.

Laptopunuzu kullanarak internete telefondan bağlanmak yada tablet pc'den baglanmak artık çok kolay ))Connectify adlı programı kullanarak bunu nasıl yapıyoruz size resimlerler anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle programı indiriyoruz:

[Linkler Misafirlere Gizlenmiştir,Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz] [ Üye Ol ]

Program windows 7 tabanlı olarak çalışmaktadır ( buraya dikkat )

Programı bılgısayarımıza kurduktan sonra çalıştırıyoruz ve şu ekranla karşılaşacagız.
    [Linkler Misafirlere Gizlenmiştir,Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz] [ Üye Ol ]

Yapılacak Ayarlar:
    1-Wi-fi name kısmına herhangi bir nick yazabiliriz
    2-Password sizin wireless şifreniz olacaktır
    3-İnternet seçeneğinden paylaşmak istediğiniz internet türünü seçin
    4-Modu ise resimde görüldüğü gibi ayarlayın
    5-Daha sonra en alta gelip start Hotspot diyoruz

Telefonumuzdan tarattıgımızda wi-fi kısmına yazdıgımız erişim noktasını seçip şifremizi giriyoruz ve bağlantıyı tamamladık

Varsayılan Cevap: Windows 7 Laptop into a Wi-Fi Hotspot (Windows 7 notebook üzerinden kablosuz internet paylaşımı)

programı kurdum.ama wifi kartını görmüyor.ben vınn kullanıyorum.ne yapmalıyım

Yaşadığınız Yer
    İstanbul
    Telefon
    HTC Desire HD
    Android Bilgisi
    Süper

Varsayılan Cevap: Windows 7 Laptop into a Wi-Fi Hotspot (Windows 7 notebook üzerinden kablosuz internet paylaşımı)

programı kurdum.ama wifi kartını görmüyor.ben vınn kullanıyorum.ne yapmalıyım
    [Linkler Misafirlere Gizlenmiştir,Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz] [ Üye Ol ] [Linkler Misafirlere Gizlenmiştir,Forumdan Yararlanmak İçin Lütfen Üye Olunuz] [ Üye Ol ]
    İşletim sisteminiz nedir?Bu program sadece windows 7 de çalışıyor.
    Programda internet olarak vınn modemi gösterin.

Konunun Etiketleri

www.modatesettur.com